Loading...
Zegarki Sekonda

Zegarki Sekonda

Sekonda pojawiła się w Wielkiej Brytanii w 1966 roku, jako marka, która oferowała zegarki mechaniczne o rosyjskim rodowodzie. Ogromne zaangażowanie firmy w promocję jej produktów, sprawiło, że Sekonda zaczęła nabierać znaczenia na lokalnym rynku czasomierzy.Popularność zegarków kwarcowych, sprawiła, że Sekonda mogła postawić na nowoczesne wzornictwo przy bardzo przystępnych cenach. To zachwyciło Brytyjczyków, którzy zaczęli wybierać coraz częściej modele produkowane dla marki.
 

Szeroka oferta dla kobiet i mężczyzn


Sekonda zasłynęła nie tylko przystępnością cen i znakomitą jakością, ale również designem i niezwykle szerokim wachlarzem modeli do wyboru. Produkuje zegarki dla kobiet i mężczyzn, ale nie zapomina o różnorodności w stylistyce. Mowa zarówno o zegarkach eleganckich, casualowych, jak i tych o sportowych liniach. Wszystkie są tworzone w oparciu o projekty twórców zatrudnianych przez markę, więc nie brakuje modeli klasycznych, biżuteryjnych, a także tych, które odpowiadają najnowszym, światowym trendom.
 
Marka ma w swoich propozycjach również serię Chronograph dla mężczyzn zdecydowanych na zegarki o sportowym charakterze. Wszystkie zostały wyposażone w dodatkowe wskazania chronografu, ale również datowniki i tachymetry w wybranych modelach.