Loading...
Czy noszenie biżuterii srebrnej ze złotą jest modne?

Czy noszenie biżuterii srebrnej ze złotą jest modne?

Moda rządzi się swoimi prawami, niektórzy by stwierdzili, że twardymi. Jeszcze nie tak dawno temu nie do pomyślenia było chowanie przylegających dżinsów do cholewek butów. Podobnie można powiedzieć, że kto to widział, aby nosić bluzę, spod której wystaje odrobina t-shirtu. Podobnie sprawa ma się z biżuterią, są osoby, które nie wyobrażają sobie noszenia jednocześnie biżuterii złotej i srebrnej. Jednakże w takim przypadku aż cisną się na usta słowa “let’s be real!” - w końcu nie od dziś wiadomo, że prawa mody są wyjątkowo elastyczne, a niektóre z nich istnieją po to, aby je łamać!

Nieszablonowe połączenia są obecnie w modzie

Dawno temu trendy w modzie były precyzyjnie przestrzegane, w szczególności przez przedstawicieli wyższych sfer. Obecnie jednak modne jest przede wszystkim to, co oryginalne, co pasuje do Twojego charakteru, co przedstawia Twoje wewnętrzne “ja”. Dlatego też warto przestać słuchać osób, które twierdzą, że nie powinno łączyć się złotej i srebrnej biżuterii - pozwól sobie na rozwinięcie skrzydeł kreatywności i stworzenie kompletu dodatków, który sprawi, że będziesz prezentować się zawsze doskonale, ale niekoniecznie dla kogoś - przede wszystkim dla siebie!

Przykłady atrakcyjnych połączeń złota i srebra w biżuterii

Jeśli szykujesz się na imprezę, to możesz zdecydować się na założenie bransoletek, będących mieszanką tych dwóch kolorów, na jednej ręce. Z całą pewnością wywołasz tym samym efekt “wow”, szczególnie jeśli dobrze wkomponuje się on w Twoją klubową kreację. Kolejnym sposobem na wyróżnienie się tym odważnym połączeniem jest wykorzystanie złotych kolczyków na jednym poziomie ucha, a na kolejnym srebrnych akcesoriów. Na przykład srebro może być umieszczone przy górnej chrząstce, z kolei złoto swobodnie zwisać z płatka ucha.

Łącz złoto i srebro, ale z rozwagą!

O ile rozumiemy, że każdy ma swój oryginalny styl, o tyle jednak warto czasami z rozwagą podejść do nieszablonowych rozwiązań w modzie. Wszystko może do siebie tak naprawdę pasować, pod warunkiem, że dodatki i stylizacje dobierzemy z rozwagą i nie przesadzimy za bardzo z niektórymi modowymi rozwiązaniami. Rozwiń skrzydła wyobraźni, ale nie powtarzaj raczej błędu mitologicznego Ikara.