Loading...

Pierścionki zaręczynowe


Gdy kobieta powie ,,tak” ukochanemu mężczyźnie oznacza, że chce spędzić z nim resztę życia. Jednak zanim to nastąpi, warto zadbać o odpowiednio romantyczną oprawę wydarzenia, a także biżuterię. W naszym punkcie jubilerskim w Bydgoszczy dostępne są klasyczne pierścionki zaręczynowe. Można je także zakupić, odwiedzając nasz sklep internetowy.

Podstawą, o której nie można zapomnieć podczas wyboru błyskotki, jest odpowiednie dobranie rozmiaru. Za mały lub za duży obwód może zepsuć ten magiczny moment.

Proponujemy złote pierścionki ślubne, które są klasyczne, a także z białego złota. Popularnością w naszym sklepie cieszą się też modele srebrne z kamieniem szlachetnym np. diamentem, rubinem, szafirem czy szmaragdem.

Wyroby jubilerskie, a zwłaszcza biżuteria ślubna ulega modzie. Zmieniają się kształty, a także wielkość kamieni najczęściej używanych w obrączkach, takich jak brylant, diament, szmaragd, rubin czy szafir. Kamieniem, który podkreśli zieloną oprawę oczu wybranki, na pewno będzie szmaragd.

  • wyczyść atrybuty


    Loading...