Loading...

Pamiątki Chrztu


Chrzest w życiu każdego chrześcijanina jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. To właśnie przez ten sakrament zmywany jest grzech pierworodny, a świeżo ochrzczona osoba dołącza do wspólnoty wiernych Kościoła Katolickiego. Wydarzenie to jest ważne również dla rodziny, która w duchu chrześcijańskim, ma za zadanie wychować swoje dziecko. Dlatego, aby już na zawsze sakrament ten pozostał w pamięci, przygotowaliśmy pamiątki chrztu – obrazki z wizerunkami Matki Boskiej, Anioła Stróża czy Pana Jezusa.

Obrazki, które przygotowaliśmy w naszym sklepie, to nie tylko doskonała pamiątka, która będzie przypominać o przejściu tego pięknego sakramentu, ale też piękna ozdoba pokoju malucha, a następnie dorosłego. Innymi słowy - obrazki z tej kategorii pozostają na całe życie! Dzięki wykorzystaniu solidnych materiałów w ich tworzeniu, zachowują swoje wysokie walory estetyczne przez długi czas. Co więcej, dobrze czyści je się z kurzu i innych zabrudzeń. Dlatego też polecamy zakup pamiątki Chrztu z tej kategorii - dzięki niej chrześcijanin będzie trwać w swojej wierze.

Wyroby jubilerskie, a zwłaszcza biżuteria ślubna ulega modzie. Zmieniają się kształty, a także wielkość kamieni najczęściej używanych w obrączkach, takich jak brylant, diament, szmaragd, rubin czy szafir. Kamieniem, który podkreśli zieloną oprawę oczu wybranki, na pewno będzie szmaragd.

 • wyczyść atrybuty


  Loading...
  Srebrny smoczek 925

  Srebrny smoczek 925

  • 259,00 zł
  Srebrny smoczek 925

  Srebrny smoczek 925

  • 289,00 zł
  Obrazek Matka Boska

  Obrazek Matka Boska

  • 149,00 zł